Šití na zakázku, úprava a oprava oděvů

                                                                 

www.sicidilnaunite.cz

Rádi byste měli ve svém šatníku nějaký originální kousek, nebo máte určitou představu, kterou obchodní řetězce neuspokojují, či jen neradi nakupujete. Tak navštivte krejčovství Bah's a něco společně už vymyslíme a ušijeme na míru.

Máte ve skříni oblíbené džíny, kterým něco chybí a Vy je proto nemůžete nosit? Ať už půjde o výměnu zipu či ošoupaný okraj nohavice, Vaše přání je realizovatelné.

Jak to u nás funguje?

Úpravy či opravy oděvů:

Oděv máte možnost si v kabince obléci, švadlena si na Vás našpendlí danou úpravu a probíhá konzultace. Podle rozsahu a náročnosti určí cenu. Pokud je úprava složitější a nelze předem cenu určit, je řečeno rozmezí cen.

Standartní doba zhotovení je týden, pokud švadlena neurčí jinak. Pokud potřebujete rychlejší dobu vyřízení, je to možné za příplatek 30% z ceny opravy.

Zakázkové šití:

Zákazník by měl mít již alespoň základní představu, jak by měl daný oděv vypadat nebo co od oděvu očekává, jakou funkci nebo účel užití by měl splňovat. Látky k prodeji nenabízíme. Látku si zákazník donese sám. Pokud nevíte, kam zajít, či kolik metrů koupit, rádi Vám poradíme. Je také možno zhotovit oděv podle Vašeho oblíbeného kousku, který již máte ve svém šatníku.

První schůzka je tedy informační. Rozebírá se účel oděvu, funkce, a celkový vzhled. Odebírají se míry zákazníka.

Za týden (nebo dle domluvy) probíhá první zkouška. Oděv je základně sešit. Švadlena si poznačí úpravy a probíhá další diskuze ohledně rukávů, límce, výstřihů a podobně.

Při druhé zkoušce se zkontrolují proběhlé úpravy a domlouvají se délky a konečné úpravy.

Následuje finální zkouška hotového oděvu.

Závěsy, záclony, ložní prádlo:

Šijeme také závěsy a záclony na zakázku z Vámi donesených materiálů. Měli byste znát výšku a šířku hotového závěsu. Způsob zavěšení závěsu, to znamená buď máte žabky, háčky, šneky nebo něco podobného nebo máte tyč na kterou se závěs nasune, v tom případe je třeba znát obvod tyče.Ceny naleznete v ceníku oprav a úprav na poslední straně.

Postup se může lišit dle náročnosti zakázky.

Ceny oprav a úprav i zakázkového šití naleznete v odkazu výše na nových webových stránkách. Změna ceny vyhrazena.

Pokud máte jakékoli dotazy, rádi je zodpovíme emailem či telefonicky.